Stan umysłu | biesowata samotność
Danuta Siedzikówna „Inka”

Nazwy wakcyny

Feedback-3239758_640

Mogło być gorzej z nazwą wakcyny Comirnaty.

Alexander Gaffney, dyrektor wykonawczy Politico AgencyIQ, zauważył, że nie jest tak źle. Napisał na Twitterze, że pojawiły się inne niewygodne nazwy leków, wypuszczonych do użytku w tym roku: Bylvay, Truseltiq, Zynlonta, Qelbree.

Gaffney żartował, że te terminy „wyglądają na to, jakby jakiś dyrektor ds. narkotyków próbował stworzyć nazwę, używając liter ze złej ręki Scrabble”.

Credit: www.npr.org/2021/08/24/

==========

Skuteczność "szczepionek" słabnie natomiast interesy Big-Farma rozwijają się świetnie.

Wielkie koncerny mają swoje sprawdzone sposoby. Tak jest z piciem napojów chłodzących znanych firm, których nazwy tym razem pominę. Im więcej pijesz tym bardziej chce ci się pić. Gdy raz przyjąłeś wakcynę genetyczną podstępnie nazywaną "szczepionką" będziesz potrzebował coraz więcej następnych dawek wstrzykiwanych preparatów.

=========

 

Opinie, wrażenia, z istoty są różne. Weź pogładź dłonią tkaninę. Dla jednego będzie gładka dla drugiego szorstka. Gładka przyjemna, szorstka nieprzyjemna. Albo odwrotnie. Ja mam podkładkę pod mysz z tkaniny co w oczywisty sposób wytwarza aurę psychiczną przy korzystaniu z komputera. Dotknięcie ręką tkaniny jest mi bardzo potrzebne dla utrzymania równowagi psychicznej. Gdy ktoś uważa, że "plastic is fantastic" i lubi całkowicie gładkie powierzchnie będzie miał inaczej. Odpowiednio do tego będzie posiadał wokół siebie wytworzoną inną aurę nie tylko psychiczną ale również myślową. No i tak toczy się nasz światek, że ludzie są różni. Jeden lubi róże drugi piwo duże.

-- Wojtek Oracz

 

Couple-2206294_640

 

 

 

 

Comments